Działka budowlana Rdzawka
Rdzawka, małopolskie
- 535 000 zł
- 1 587 m²
- 337,11 zł/m²
Bartosz Łaś
Skontaktuj się
Działka budowlana Rdzawka
Rdzawka, małopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka budowlana Rdzawka
Zaktualizowane: 11 maja 2026
535 000 zł 1 587 m² 337,11 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 535 000 zł (337,11 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 587 m²
- kształt: nieregularny
- z dojazdem
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: TOPDOM BARTOSZ ŁAŚ, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: Działka w widokiem na Tatry i pozowleniem na budow
Lokalizacja
- Adres: Rdzawka, Rabka-Zdrój, nowotarski, małopolskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowa, inwestycyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Rdzawka, nieopodal Nowego Targu w sercu Podhala, gdzie natura spotyka się z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.
Parcela o powierzchni około 1553 m² zachwyca przede wszystkim swoim niepowtarzalnym położeniem. Z działki rozciąga się panoramiczny widok na majestatyczne Tatry, który każdego dnia może stanowić tło dla przyszłego domu lub inwestycji. (...)
734 120...
734 120 844